Wielka Promocja Zimowa 2018

Corona CT 70, SI 82 -to sytemy okienne o wysokiej izolacji cieplnej i bogatym wyposażeniu. Są to zarazem systemy najbardziej uniwersalne spośród wszystkich systemów okiennych z tworzywa sztucznego.

Okna Corona CT 70,SI82- wyróżniają się ponadczasową linią i wąskimi profilami. Wyważone wzornictwo skrzydeł Rondo podkreśla indywidualny styl Państwa domu. Duży wybór oklein w różnych kolorach, także imitujących wygląd różnych gatunków drewna, pozwala łatwo zaakcentować nie tyko wnętrze.

Okna Corona CT 70, SI82- oferują Państwu jeszcze więcej- od wyboru kolorów zbliżonych do palety RAL, aż po możliwość kombinacji odcieni kolorów ram i skrzydeł okiennych, różnych od wewnątrz i na zewnątrz. Dokładnie tak, by odpowiadało to Państwa osobistym wyobrażeniom.

Wybierając okna Corona CT 70 ,SI82 zyskujecie Państwo możliwość wyposażenia swojego domu, nie tylko bardziej atrakcyjnie, miło i optymalnie, a też zwiększenia jego wartości. Wyraźnie zarysowana rama, z wąskimi częściami widocznymi, zwiększa udział szyb w oknie. Oznacza to więcej światła oraz otwartą i przyjazną atmosferę.

Zostaw komentarz Wymagane pola oznaczono *