O firmie

Kompetentna Kadra · Najwyższa Jakość · Wieloletnie Doświadczenie

Ostatnie wpisy

Pomoc?

Wystarczy skontaktować się z naszymi doświadczonymi i wykwalifikowanymi specjalistami.

Firma Marlux - Marek Dereżyński

Wieloletnie doświadczenie w dziedzinie budowlanej – spowodowało chęć oferowania produktów najwyższej jakości w kategorii:

  • opraw oświetleniowych ,oświetlenie sklepów, biur, mieszkań, ogrodów
  • okien i drzwi PCV, ALU
  • parapetów i blatów- KAMIENNYCH, SZKLANYCH itp.
  • rolet zewnętrznych,wewnętrznych, plisy, moskitiery

Firma Marlux zajmuje się sprzedażą nowoczesnych OPRAW OŚWIETLENIOWYCH mających szerokie zastosowanie w sklepach, biurach, kinach, hotelach, salonach samochodowych, szkołach i innych obiektach użyteczności publicznej a także w mieszkaniach i ogrodach.

Wykonujemy każde okna i drzwi

Na dowolny wymiar z doskonałych profili SCHÜCO, które zapewniają niezawodność w użytkowaniu, oryginalność formy, poczucie bezpieczeństwa, a także co najważniejsze obniża koszty eksploatacji i jednocześnie podnosi wartość domu lub mieszkania.

U nas w ofercie również rolety zewnętrzne, wewnętrzne, moskitiery, parapety PCV, kamienne: granit, marmur, aglomarmur, konglomerat i inne.

Nasze OPRAWY cechuje energooszczędność, innowacyjność form, niezawodność, łatwość montażu i perfekcyjna jakość wykonania. Wszystkie produkty posiadają atesty i normy europejskie. Produkty nasze mają szerokie uznanie nie tylko w kraju ale i za granicą.

Co mówią o nas klienci?

Bardzo dobra jakość produktów, sprawny montaż, dobra komunikacja – bardzo polecam usługi tej firmy duża elastyczność.